MAR

TRANS

Wywrotki, wykopy, dostawa piasku i kruszyw, prace ziemne i transport - Wrocław i okolice

MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 1
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 2
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 3
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 4
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 5

NASZA OFERTA

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług budowlanych.
Zajmujemy się pracami w zakresie wykopów, przewozu i sprzedaży materiałów budowlanych, prac wyburzeniowych oraz transportu.
Oprócz tego oferujemy sprzedaż kruszyw oraz usługi sprzętowe. Dysponujemy zarówno maszynami budowalnymi, jak i samochodami samowyładowczymi. Znaki rozpoznawcze oraz istotne atuty naszej firmy to konkurencyjna oferta cenowa oraz profesjonalna i błyskawiczna obsługa.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dzisiaj!

 • Humus Wrocław


  Dostarczamy najlepszy humus we Wrocławiu.
  Humus, czyli inaczej bogata w materiał organiczny warstwa ziemi, to zdecydowanie najbardziej ekologiczny produkt uboczny procesu budowlanego. Powstaje m.in. przy okazji budowy dróg i budynków. Prawie każda inwestycja typu green field, zaczyna się odhumusowaniem terenu. Wartościowy biologicznie materiał zbierany jest i składowany w ekologicznych hałdach na świeżym powietrzu, gdzie zachodzą w nim nadal naturalne procesy.

  Więcej
 • Roboty ziemne Wrocław


  Realizujemy pełen zakres robót ziemnych. Wrocław i okolice. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem oraz doświadczoną kadrą.

  Więcej
 • Rozbiórki Wrocław


  Oferujemy szeroki zakres prac rozbiórkowych na terenie Wrocławia i okolic

  Więcej
 • Sprzedaż kruszywa Wrocław


  Oferujemy sprzedaż kruszywa. Wrocław i Dolny Śląsk. W naszej ofercie znajdą Państwo kruszywa drogowe i budowlane o zróżnicowanej gramaturze. Korzystając z szerokiej gamy produktów dolnośląskich producentów wyrobów skalnych, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom.

  Więcej
 • Sprzedaż piasku Wrocław


  Oferujemy sprzedaż piasku. Wrocław i okolice. W naszej stałej ofercie znajduje się przede wszystkim naturalny piasek kwarcowy, zarówno płukany, kopany, jak i występujący w formie pospółki (piasku wymieszanego ze żwirem). Na życzenie Klienta dostarczamy także kruszywa żwirowo-piaskowe o ściśle określonych parametrach, takie jak piasek szklarski czy formerski.

  Więcej
 • Transport ziemi Wrocław


  Oferujemy Państwu transport ziemi. Wrocław i okolice. Dysponujemy własną flotą wywrotek oraz parkiem maszynowym umożliwiającym sprawny załadunek i rozładunek ziemi, niezależnie od wielkości złożonego zamówienia. Odbieramy i wywozimy zbędną ziemię. Dostarczamy ziemię ogrodową na terenie Wrocławia oraz najbliższych okolic.

  Więcej
 • Wynajem koparki Wrocław


  Wykonujemy wykopy liniowe i szerokoprzestrzenne na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, takim jak koparka kołowa Mecalac 12MXT, koparko-ładowarka Volvo BL71, czy koparka CAT M316D. Oferujemy także wynajem koparki. Wrocław i okolice. Naszym partnerom służymy wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac ziemnych.

  Więcej
 • Wynajem wywrotki Wrocław


  Transport wielu ładunków wymaga specjalistycznych pojazdów, które zapewnią sprawny załadunek, i łatwy rozładunek. Do takiej grupy należą pojazdy samowyładowcze, zwane potocznie wywrotkami. Jeśli zatem musisz przetransportować węgiel, kruszywa, piasek, sól kamienną czy odpady, warto poszukać firmy oferującej wynajem wywrotki.

  Więcej
 • Transport zestawem niskopodwoziowym


  Definicja transportu, który jest wykonywany zestawem niskopodwoziowym mówi, że jest to sposób przewozu ładunków nienormatywnych. Nie jest to jednak zbyt jasne wytłumaczenie, zwłaszcza dla osób, które nie są związane z branżą przewozową.

  Więcej

Dlaczego my?

 • Świadczymy najwyższą jakość usług

  W trosce o satysfakcję naszych klientów, MARTRANS dba o to, aby świadczone przez nas usługi były zawsze najwyższej jakości.

 • Posiadamy bogate doświadczenie

  Dzięki wykonanym zleceniom i długoletniej współpracy z klientami oczekującymi najlepszych rezultatów, posiadamy bogatą wiedzę i cenne umiejętności.

 • Oferujemy to, co najlepsze

  Dysponujemy sprzętem i produktami najlepszej jakości. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

 • Jesteśmy profesjonalni

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, traktując go jak kogoś wyjątkowego. Możesz zatem spać spokojnie - Twoje zadowoloenie jest dla nas najważniejszym celem.

SZYBKI KONTAKT

Widzisz błąd na stronie?

Zgłoś go na adres kontakt@martrans-wroc.com.pl

Z góry dziękujemy za każdą uwagę i sugestię!

Tagi strony

wywrotki

wywrotki wrocław

wykopy wrocław

dostawa piasku

kruszywa

prace ziemne

wywrotki

wykopy

tłuczeń

kliniec

piasek

humus

wrocław

dolny śląsk


Copyright © 2012-2013 by MARTRANS.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: Mateusz Grzejek.
Kontakt z autorem: patrz dane kontaktowe.

W celu zgłoszenia problemu przejdź do tego formularza.

Słowa kluczowe: wywrotki, wywrotki wrocław, wykopy wrocław, dostawa piasku, kruszywa, prace ziemne, wywrotki, wykopy, tłuczeń, kliniec, piasek, humus, wrocław, dolny śląsk