MAR

TRANS

Wywrotki, wykopy, dostawa piasku i kruszyw, prace ziemne i transport - Wrocław i okolice

MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 1
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 2
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 3
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 4
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 5

NASZA OFERTA

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług budowlanych.
Zajmujemy się pracami w zakresie wykopów, przewozu i sprzedaży materiałów budowlanych, prac wyburzeniowych oraz transportu.
Oprócz tego oferujemy sprzedaż kruszyw oraz usługi sprzętowe. Dysponujemy zarówno maszynami budowalnymi, jak i samochodami samowyładowczymi. Znaki rozpoznawcze oraz istotne atuty naszej firmy to konkurencyjna oferta cenowa oraz profesjonalna i błyskawiczna obsługa.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dzisiaj!

Transport ziemi Wrocław

Oferujemy Państwu transport ziemi. Wrocław i okolice. Dysponujemy własną flotą wywrotek oraz parkiem maszynowym umożliwiającym sprawny załadunek i rozładunek ziemi, niezależnie od wielkości złożonego zamówienia. Odbieramy i wywozimy zbędną ziemię. Dostarczamy ziemię ogrodową na terenie Wrocławia oraz najbliższych okolic.

Transport ziemi Wrocław Dlaczego warto czasem wymienić lub uzupełnić ziemię ogrodową? - Wrocław to miasto z wysokim poziomem zanieczyszczenia powietrza. Toksyczne pyły osiadają na powierzchni ziemi. Uprawa roślin na skażonym, miejskim gruncie, szczególnie warzyw, ziół i owoców - nie jest najlepszym pomysłem. W praktyce należałoby wymieniać ziemię regularnie, co kilka lat. Po paru latach pod niebem wrocławskiego smogu, ziemia w przydomowych ogródkach zawierać może bowiem całą tablicę Mendelejewa. Dość ekonomicznym rozwiązaniem (choć i nieco pracochłonnym - przywiezioną ziemię trzeba przecież rozplantować) jest zamówienie ziemi ogrodowej, pochodzącej spoza miasta. Nasza firma dysponuje dostępem do wartościowego biologicznie humusu, zbieranego w odległości powyżej 10 kilometrów od wrocławskiej aglomeracji. Oferujemy nie tylko dobrej jakości ziemię ogrodową, ale i transport ziemi. Wrocław i Dolny Śląsk, kompleksowa usługa (ziemia, transport, rozładunek).

Co warto wiedzieć o ziemi ogrodowej
Ziemia ogrodowa Wrocław Powinna być w miarę sypka, przepuszczalna, bez zanieczyszczeń w postaci gliny bądź gruzu. Dobrze, jeśli zawiera resztki roślinne (wierzchnią warstwę ziemi, bogatą w składniki organiczne, nazywamy humusem). Zawarte w humusie związki próchnicze i szczątki roślinne, ułatwiają uprawianym przez nas roślinom przyswajanie składników odżywczych. Humus zapobiega także wyjaławianiu gleby, utrzymując dłużej wilgoć. Dobra ziemia ogrodowa nie może być zanieczyszczona metalami ciężkimi. Trudno na co dzień przeprowadzać drobiazgowe badania składu chemicznego gleby, możemy jednak założyć, że odległości 10 km od dużych aglomeracji oraz 2 km od dróg o dużym natężeniu ruchu (np. autostrad), to pewne minimum, jeżeli chcemy mówić o zdrowej ziemi. Potrafimy dotrzeć do odpowiedniego towaru i dostarczyć naszym Odbiorcom wysokiej klasy ziemię ogrodową. Szybko, sprawnie, po konkurencyjnych cenach.

Zadzwoń do nas.
Ziemia ogrodowa – Wrocław i okolice. Transport ziemi – Wrocław i Dolny Śląsk.

Transport ziemi we Wrocławiu.
ul. Pszczelarska 35A
52-210 Wrocław
dolnośląskie, PolskaDlaczego my?

 • Świadczymy najwyższą jakość usług

  W trosce o satysfakcję naszych klientów, MARTRANS dba o to, aby świadczone przez nas usługi były zawsze najwyższej jakości.

 • Posiadamy bogate doświadczenie

  Dzięki wykonanym zleceniom i długoletniej współpracy z klientami oczekującymi najlepszych rezultatów, posiadamy bogatą wiedzę i cenne umiejętności.

 • Oferujemy to, co najlepsze

  Dysponujemy sprzętem i produktami najlepszej jakości. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

 • Jesteśmy profesjonalni

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, traktując go jak kogoś wyjątkowego. Możesz zatem spać spokojnie - Twoje zadowoloenie jest dla nas najważniejszym celem.

SZYBKI KONTAKT

Widzisz błąd na stronie?

Zgłoś go na adres kontakt@martrans-wroc.com.pl

Z góry dziękujemy za każdą uwagę i sugestię!

Tagi strony

wywrotki

wywrotki wrocław

wykopy wrocław

dostawa piasku

kruszywa

prace ziemne

wywrotki

wykopy

tłuczeń

kliniec

piasek

humus

wrocław

dolny śląsk


Copyright © 2012-2013 by MARTRANS.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: Mateusz Grzejek.
Kontakt z autorem: patrz dane kontaktowe.

W celu zgłoszenia problemu przejdź do tego formularza.

Słowa kluczowe: wywrotki, wywrotki wrocław, wykopy wrocław, dostawa piasku, kruszywa, prace ziemne, wywrotki, wykopy, tłuczeń, kliniec, piasek, humus, wrocław, dolny śląsk