MAR

TRANS

Wywrotki, wykopy, dostawa piasku i kruszyw, prace ziemne i transport - Wrocław i okolice

MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 1
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 2
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 3
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 4
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 5

NASZA OFERTA

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług budowlanych.
Zajmujemy się pracami w zakresie wykopów, przewozu i sprzedaży materiałów budowlanych, prac wyburzeniowych oraz transportu.
Oprócz tego oferujemy sprzedaż kruszyw oraz usługi sprzętowe. Dysponujemy zarówno maszynami budowalnymi, jak i samochodami samowyładowczymi. Znaki rozpoznawcze oraz istotne atuty naszej firmy to konkurencyjna oferta cenowa oraz profesjonalna i błyskawiczna obsługa.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dzisiaj!

Zestaw niskopodwoziowy

Transport zestawem niskopodłogowym Wrocław
Transport zestawem niskopodwoziowym – czym jest i komu się przydaje?

Definicja transportu, który jest wykonywany zestawem niskopodwoziowym mówi, że jest to sposób przewozu ładunków nienormatywnych. Nie jest to jednak zbyt jasne wytłumaczenie, zwłaszcza dla osób, które nie są związane z branżą przewozową. Bardziej przystępny opis, mówi jednak, że taki sprzęt do przewozu sprawdza się wtedy, kiedy samochody ciężarowe nie wystarczają (np. nie mają odpowiedniej wielkości naczepy lub mają za mały udźwig). Zestaw niskopodwoziowy przystosowany jest do przewożenia różnego rodzaju wielkogabarytowych przedmiotów i urządzeń, m.in. maszyn rolniczych, urządzeń budowlanych, części do samolotów, a także tramwajów, autobusów i domów. Zastosowanie dla niego można znaleźć w wielu różnych branżach, dlatego warto dowiedzieć się więcej na ten temat.

Kto powinien zainteresować się zestawem niskopodwoziowym?

Jego użyteczność doceniają przede wszystkim przedsiębiorcy, którzy często mają do czynienia z pracą wymagającą korzystania ze sprzętu ciężkiego. Oczywistym jest, że maszyny, takie jak koparka czy spycharka, nie przejadą same kilkuset kilometrów, gdyż przystosowane są do poruszania się po małych obszarach, np. placach budowy. Dlatego właśnie zestaw niskopodwoziowy to ogromne ułatwienie (i jedna z niewielu możliwości) przy przewozie sprzętu ciężkiego. Korzystają z niego m.in. firmy budowlane, które swoje inwestycje mają rozsiane po całym świecie oraz przedsiębiorcy zajmujący się budową dróg, autostrad czy mostów. Nic w tym dziwnego, gdyż zestaw niskopodwoziowy pozwala bez problemu przewieźć nie tylko sprzęty budowlane, ale także maszyny takie jak: frezarki drogowe, walce drogowe czy zagęszczarki i ubijaki wibracyjne. Oczywiście to nie jedyne zastosowane dla zestawu niskopodwoziowego, który nadaje się także do przewozu innych ładunków, np. tramwajów, airbusów czy turbin samolotowych.

O czym musisz pamiętać wynajmując zestaw niskopodwoziowy?

1. Koniecznym jest, żeby pamiętać, że transport zestawem niskopodwoziowym musi odbywać się zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym państwie. Musi być odpowiednio przystosowany do przewozu konkretnych ładunków i nie powinno się tych wytycznych przekraczać.

2. Zestawy typu dzieli się na kilka kategorii, z czego każda przygotowana jest do innego rodzaju załadunku. Obsługa zestawu niskopodwoziowego, w zakresie sprzętu ciężkiego powinna być więc powierzana profesjonalistom, którzy nie tylko posiadają odpowiednie zezwolenia od upoważnionych do ich wydawania organów, ale także świetnie znają wszystkie przepisy i wymogi w zakresie obsługi pojazdów nienormatywnych.

3. Oczywistym jest, że każdemu zależy, aby transport wykonany został sprawnie, szybko i bezproblemowo, ale istotnym jest także, aby zadbać o bezpieczeństwo, dlatego ten czynnik też trzeba wziąć pod uwagę. Wynajmując zestaw niskopodwoziowy zwróćmy uwagę na to, czy sprzęt spełnia wszystkie niezbędne wymogi.Dlaczego my?

 • Świadczymy najwyższą jakość usług

  W trosce o satysfakcję naszych klientów, MARTRANS dba o to, aby świadczone przez nas usługi były zawsze najwyższej jakości.

 • Posiadamy bogate doświadczenie

  Dzięki wykonanym zleceniom i długoletniej współpracy z klientami oczekującymi najlepszych rezultatów, posiadamy bogatą wiedzę i cenne umiejętności.

 • Oferujemy to, co najlepsze

  Dysponujemy sprzętem i produktami najlepszej jakości. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

 • Jesteśmy profesjonalni

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, traktując go jak kogoś wyjątkowego. Możesz zatem spać spokojnie - Twoje zadowoloenie jest dla nas najważniejszym celem.

SZYBKI KONTAKT

Widzisz błąd na stronie?

Zgłoś go na adres kontakt@martrans-wroc.com.pl

Z góry dziękujemy za każdą uwagę i sugestię!

Tagi strony

wywrotki

wywrotki wrocław

wykopy wrocław

dostawa piasku

kruszywa

prace ziemne

wywrotki

wykopy

tłuczeń

kliniec

piasek

humus

wrocław

dolny śląsk


Copyright © 2012-2013 by MARTRANS.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: Mateusz Grzejek.
Kontakt z autorem: patrz dane kontaktowe.

W celu zgłoszenia problemu przejdź do tego formularza.

Słowa kluczowe: wywrotki, wywrotki wrocław, wykopy wrocław, dostawa piasku, kruszywa, prace ziemne, wywrotki, wykopy, tłuczeń, kliniec, piasek, humus, wrocław, dolny śląsk