MAR

TRANS

Wywrotki, wykopy, dostawa piasku i kruszyw, prace ziemne i transport - Wrocław i okolice

MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 1
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 2
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 3
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 4
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 5

NASZA OFERTA

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług budowlanych.
Zajmujemy się pracami w zakresie wykopów, przewozu i sprzedaży materiałów budowlanych, prac wyburzeniowych oraz transportu.
Oprócz tego oferujemy sprzedaż kruszyw oraz usługi sprzętowe. Dysponujemy zarówno maszynami budowalnymi, jak i samochodami samowyładowczymi. Znaki rozpoznawcze oraz istotne atuty naszej firmy to konkurencyjna oferta cenowa oraz profesjonalna i błyskawiczna obsługa.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dzisiaj!

Humus Wrocław

 

Dostarczamy najlepszy humus we Wrocławiu.

 

Humus, czyli inaczej bogata w materiał organiczny warstwa ziemi, to zdecydowanie najbardziej ekologiczny produkt uboczny procesu budowlanego. Powstaje m.in. przy okazji budowy dróg i budynków. Prawie każda inwestycja typu green field, zaczyna się odhumusowaniem terenu. Wartościowy biologicznie materiał zbierany jest i składowany w ekologicznych hałdach na świeżym powietrzu, gdzie zachodzą w nim nadal naturalne procesy.

 

Humus wykorzystywany jest szeroko w ogrodnictwie i rekultywacji terenów. Ceniony jest w pierwszej kolejności za to, że pomaga utrzymać wilgoć w glebie (co jest bardzo przydatnym parametrem w obliczu coraz suchszych miesięcy letnich) i powstrzymuje jej wyjałowienie. Naturalny sposób zachowania humusu w glebie to nawożenie jej kompostem. Metoda ta z powodzeniem stosowana jest na niewielkich uprawach i w przydomowych ogródkach. Co jednak w sytuacji, kiedy potrzebujemy użyźnić areał większy niż kilka grządek?
Humus Wrocław
 

Najprostszym sposobem jest przywiezienie ziemi posiadającej dużo szczątek roślinnych i związków próchniczych. (Te ostatnie ułatwiają zresztą roślinom absorpcję składników odżywczych.) Tonę, dziesięć, sto, pięćset. Zależnie od potrzeby. - To żaden problem! Dostarczymy wysokiej jakości humus na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Gwarantujemy transport we wskazane miejsce oraz przystępną cenę.

 

Właściwy humus, czyli gleba próchnicza wraz z roślinami i ich korzeniami, to zwykle warstwa grubości około 10-30 centymetrów. W przypadku mniejszych powierzchni przeznaczonych do odhumusowania (wykopów pod budynki, parkingi, podjazdy, itp.), doskonale radzi sobie z nimi koparko-ładowarka. Większe przestrzenie mogą wymagać zastosowania większej koparki lub spycharki oraz wywrotek do transportu materiału. Dzięki bogatemu parkowi maszynowemu, jesteśmy gotowi podjąć się odhumusowania zarówno małych, jak i dużych działek. Profesjonalnie zdejmujemy humus. Wrocław i okolice. Oferujemy także odbiór i transport humusu.

 

Naszym odbiorcom i zleceniodawcom gwarantujemy sprawną obsługę i konkurencyjne ceny.
Humus we Wrocławiu.
ul. Pszczelarska 35A
52-210 Wrocław
dolnośląskie, PolskaDlaczego my?

 • Świadczymy najwyższą jakość usług

  W trosce o satysfakcję naszych klientów, MARTRANS dba o to, aby świadczone przez nas usługi były zawsze najwyższej jakości.

 • Posiadamy bogate doświadczenie

  Dzięki wykonanym zleceniom i długoletniej współpracy z klientami oczekującymi najlepszych rezultatów, posiadamy bogatą wiedzę i cenne umiejętności.

 • Oferujemy to, co najlepsze

  Dysponujemy sprzętem i produktami najlepszej jakości. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

 • Jesteśmy profesjonalni

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, traktując go jak kogoś wyjątkowego. Możesz zatem spać spokojnie - Twoje zadowoloenie jest dla nas najważniejszym celem.

SZYBKI KONTAKT

Widzisz błąd na stronie?

Zgłoś go na adres kontakt@martrans-wroc.com.pl

Z góry dziękujemy za każdą uwagę i sugestię!

Tagi strony

wywrotki

wywrotki wrocław

wykopy wrocław

dostawa piasku

kruszywa

prace ziemne

wywrotki

wykopy

tłuczeń

kliniec

piasek

humus

wrocław

dolny śląsk


Copyright © 2012-2013 by MARTRANS.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: Mateusz Grzejek.
Kontakt z autorem: patrz dane kontaktowe.

W celu zgłoszenia problemu przejdź do tego formularza.

Słowa kluczowe: wywrotki, wywrotki wrocław, wykopy wrocław, dostawa piasku, kruszywa, prace ziemne, wywrotki, wykopy, tłuczeń, kliniec, piasek, humus, wrocław, dolny śląsk