MAR

TRANS

Wywrotki, wykopy, dostawa piasku i kruszyw, prace ziemne i transport - Wrocław i okolice

MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 1
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 2
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 3
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 4
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 5

NASZA OFERTA

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług budowlanych.
Zajmujemy się pracami w zakresie wykopów, przewozu i sprzedaży materiałów budowlanych, prac wyburzeniowych oraz transportu.
Oprócz tego oferujemy sprzedaż kruszyw oraz usługi sprzętowe. Dysponujemy zarówno maszynami budowalnymi, jak i samochodami samowyładowczymi. Znaki rozpoznawcze oraz istotne atuty naszej firmy to konkurencyjna oferta cenowa oraz profesjonalna i błyskawiczna obsługa.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dzisiaj!

Sprzedaż piasku Wrocław

 

Oferujemy sprzedaż piasku. Wrocław i okolice. W naszej stałej ofercie znajduje się przede wszystkim naturalny piasek kwarcowy, zarówno płukany, kopany, jak i występujący w formie pospółki (piasku wymieszanego ze żwirem). Na życzenie Klienta dostarczamy także kruszywa żwirowo-piaskowe o ściśle określonych parametrach, takie jak piasek szklarski czy formerski.

 

Różnica pomiędzy piaskiem płukanym a kopanym

Piasek płukany w naturze występuje jako piasek rzeczny. Parametry piasku rzecznego osiągnąć można też płucząc piasek kopany  przy pomocy urządzeń takich jak hydrocyklony i odwadniacze. Pod wpływem przepływającej wody, z piasku wymywane są jego najdrobniejsze cząstki. Z tego względu piasek płukany ma mniej drobnicy. Zazwyczaj około 60% jego objętości stanowią frakcje powyżej 1 mm. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku piasku kopanego. Tu zdecydowaną większość (często do około 80%) stanowią drobne frakcje o średnicy poniżej 1 mm.

Piasek płukany stosuje się m.in. do tynków typu „baranek”, do wylewek, betonów, murowania. Zawierający dużo drobnego pyłu piasek kopany, nazywany również piaskiem zasypowym, znajduje często zastosowanie w obsypywaniu i zasypywaniu fundamentów i wykopów oraz rur i kabli kładzionych w wykopach. Dobrze nadaje się również do wyrównywania terenu.

 

Pospółka, czyli co

Pospółka to piach, w którym do 50% zawartości stanowi żwir. Charakteryzuje się dużą nośnością i dobrymi właściwościami filtracyjnymi. Z tego względu często wykorzystywana jest w charakterze podbudowy pod fundamenty, lub jako warstwa odsączająca (np. na nasypach drogowych).

 
Sprzedaż piasku wrocław
Miejscowy surowiec

Na Dolnym Śląsku rocznie wydobywa się około 14 mln ton kruszyw żwirowo-piaskowych (10% krajowego wydobycia). Złoża okruchowe Dolnego Śląska szacowane są na 20% krajowych zasobów. Niektóre z dolnośląskich złóż mają duże znaczenie dla gospodarki – np. występujący u nas piasek szklarski, o dużej zawartości dwutlenku krzemu, wykorzystywany jest m.in. w produkcji szyb samochodowych, których Polska jest znacznym dostawcą. Dzięki łatwemu dostępowi do dużej liczby eksploatowanych złóż piasku, jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Prowadzimy sprzedaż piasku we Wrocławiu, jak i na terenie Dolnego Śląska.

 

Własny transport piasku. Wrocław i okolice

Oferujemy transport piasku własną flotą wywrotek. Szybko, sprawnie i do celu.

 

Co powinieneś wiedzieć kupując piasek

 • 1m3 piasku to około 1600-1800 kg. Mokry piach jest cięższy.

 • Piaski dzielimy na piaski klasy I (niewielka ilość zanieczyszczeń) i klasy II (z zanieczyszczeniami). Te drugie są tańsze, nie do wszystkich zastosowań się jednak nadają.

 • Oprócz piasków naturalnych, na rynku dostępne są także piaski łamane ze skał. Piasek łamany z twardych skał wykorzystywany jest m.in. do wyrobu zapraw murarskich (choć równie dobrze nadaje się do tego naturalny piasek kwarcowy).Transport Piasku Wrocław
Sprzedaż piasku we Wrocławiu.
ul. Pszczelarska 35A
52-210 Wrocław
dolnośląskie, Polska

Dlaczego my?

 • Świadczymy najwyższą jakość usług

  W trosce o satysfakcję naszych klientów, MARTRANS dba o to, aby świadczone przez nas usługi były zawsze najwyższej jakości.

 • Posiadamy bogate doświadczenie

  Dzięki wykonanym zleceniom i długoletniej współpracy z klientami oczekującymi najlepszych rezultatów, posiadamy bogatą wiedzę i cenne umiejętności.

 • Oferujemy to, co najlepsze

  Dysponujemy sprzętem i produktami najlepszej jakości. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

 • Jesteśmy profesjonalni

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, traktując go jak kogoś wyjątkowego. Możesz zatem spać spokojnie - Twoje zadowoloenie jest dla nas najważniejszym celem.

SZYBKI KONTAKT

Widzisz błąd na stronie?

Zgłoś go na adres kontakt@martrans-wroc.com.pl

Z góry dziękujemy za każdą uwagę i sugestię!

Tagi strony

wywrotki

wywrotki wrocław

wykopy wrocław

dostawa piasku

kruszywa

prace ziemne

wywrotki

wykopy

tłuczeń

kliniec

piasek

humus

wrocław

dolny śląsk


Copyright © 2012-2013 by MARTRANS.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: Mateusz Grzejek.
Kontakt z autorem: patrz dane kontaktowe.

W celu zgłoszenia problemu przejdź do tego formularza.

Słowa kluczowe: wywrotki, wywrotki wrocław, wykopy wrocław, dostawa piasku, kruszywa, prace ziemne, wywrotki, wykopy, tłuczeń, kliniec, piasek, humus, wrocław, dolny śląsk