MAR

TRANS

Wywrotki, wykopy, dostawa piasku i kruszyw, prace ziemne i transport - Wrocław i okolice

MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 1
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 2
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 3
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 4
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 5

NASZA OFERTA

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług budowlanych.
Zajmujemy się pracami w zakresie wykopów, przewozu i sprzedaży materiałów budowlanych, prac wyburzeniowych oraz transportu.
Oprócz tego oferujemy sprzedaż kruszyw oraz usługi sprzętowe. Dysponujemy zarówno maszynami budowalnymi, jak i samochodami samowyładowczymi. Znaki rozpoznawcze oraz istotne atuty naszej firmy to konkurencyjna oferta cenowa oraz profesjonalna i błyskawiczna obsługa.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dzisiaj!

Sprzedaż kruszywa Wrocław

Oferujemy sprzedaż kruszywa. Wrocław i Dolny Śląsk. W naszej ofercie znajdą Państwo kruszywa drogowe i budowlane o zróżnicowanej gramaturze. Korzystając z szerokiej gamy produktów dolnośląskich producentów wyrobów skalnych, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom.

Na Dolnym Śląsku wydobywana jest większość surowców skalnych zaopatrujących branżę budowlaną i drogową w całym kraju. Granit, amfibolit, serpentynit, albo melafir? - Żaden problem. Znajdujemy się w krajowym centrum wydobycia i sprzedaży kruszywa. Oferujemy także transport kruszywa. Wrocław i Dolny Śląsk. Nasze ciężarówki dostarczą we wskazane przez Państwa miejsce dowolnie wybrane surowce skalne, wydobywane na Dolnym Śląsku.

W naszej stałej ofercie (dostępne od ręki) znajdują się między innymi:
 • piasek
 • humus
 • tłuczeń granitowy (uziarnienie 31,5-63 mm)
 • kliniec granitowy (uziarnienie 4-31,5 mm).


Kruszywa granitowe znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie (drogowym i mieszkaniowym), jak i architekturze krajobrazu. Z uwagi na fakt, że ładnie komponują się z zielenią, często wykorzystywane są dekoracyjnie w parkach, ogrodach i na skwerach. Utwardzone przy ich pomocy ścieżki cechuje wytrzymałość, dobre odwodnienie (nie powstaje błoto) i elegancki wygląd. Beton wyprodukowany z użyciem kruszyw granitowych, należy do najwytrzymalszych na rynku. Sprzedaż Kruszywa Wrocław

Sprzedaż i transport kruszywa we Wrocławiu oraz w okolicach realizujemy przy wykorzystaniu wysokotonażowych wywrotek, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, zapewniającym sprawny załadunek kruszywa (ładowarki kołowe i gąsienicowe renomowanych producentów). Po ustaleniu ilości przewożonych kruszyw, dokładnie umawiamy się z Państwem na określoną liczbę kursów, dzięki czemu mają Państwo pewność, że nie zaskoczą ich żadne dodatkowe koszty.

Oferujemy piasek i kruszywa wysokiej jakości, prosto od producentów – dzięki czemu możemy zaproponować Państwu konkurencyjne ceny. Gwarantujemy sprawną dostawę i profesjonalną obsługę, niezależnie od wielkości zamówienia. Transport Kruszywa Wrocław

Sprzedaż kruszywa we Wrocławiu.
ul. Pszczelarska 35A
52-210 Wrocław
dolnośląskie, PolskaDlaczego my?

 • Świadczymy najwyższą jakość usług

  W trosce o satysfakcję naszych klientów, MARTRANS dba o to, aby świadczone przez nas usługi były zawsze najwyższej jakości.

 • Posiadamy bogate doświadczenie

  Dzięki wykonanym zleceniom i długoletniej współpracy z klientami oczekującymi najlepszych rezultatów, posiadamy bogatą wiedzę i cenne umiejętności.

 • Oferujemy to, co najlepsze

  Dysponujemy sprzętem i produktami najlepszej jakości. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

 • Jesteśmy profesjonalni

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, traktując go jak kogoś wyjątkowego. Możesz zatem spać spokojnie - Twoje zadowoloenie jest dla nas najważniejszym celem.

SZYBKI KONTAKT

Widzisz błąd na stronie?

Zgłoś go na adres kontakt@martrans-wroc.com.pl

Z góry dziękujemy za każdą uwagę i sugestię!

Tagi strony

wywrotki

wywrotki wrocław

wykopy wrocław

dostawa piasku

kruszywa

prace ziemne

wywrotki

wykopy

tłuczeń

kliniec

piasek

humus

wrocław

dolny śląsk


Copyright © 2012-2013 by MARTRANS.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: Mateusz Grzejek.
Kontakt z autorem: patrz dane kontaktowe.

W celu zgłoszenia problemu przejdź do tego formularza.

Słowa kluczowe: wywrotki, wywrotki wrocław, wykopy wrocław, dostawa piasku, kruszywa, prace ziemne, wywrotki, wykopy, tłuczeń, kliniec, piasek, humus, wrocław, dolny śląsk