MAR

TRANS

Wywrotki, wykopy, dostawa piasku i kruszyw, prace ziemne i transport - Wrocław i okolice

MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 1
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 2
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 3
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 4
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 5

NASZA OFERTA

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług budowlanych.
Zajmujemy się pracami w zakresie wykopów, przewozu i sprzedaży materiałów budowlanych, prac wyburzeniowych oraz transportu.
Oprócz tego oferujemy sprzedaż kruszyw oraz usługi sprzętowe. Dysponujemy zarówno maszynami budowalnymi, jak i samochodami samowyładowczymi. Znaki rozpoznawcze oraz istotne atuty naszej firmy to konkurencyjna oferta cenowa oraz profesjonalna i błyskawiczna obsługa.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dzisiaj!

Wynajem Wywrotki Wrocław

Transport wielu ładunków wymaga specjalistycznych pojazdów, które zapewnią sprawny załadunek, i łatwy rozładunek. Do takiej grupy należą pojazdy samowyładowcze, zwane potocznie wywrotkami. Jeśli zatem musisz przetransportować węgiel, kruszywa, piasek, sól kamienną czy odpady, warto poszukać firmy oferującej wynajem wywrotki.

Wrocław to miasto, które nieustannie się zmienia i rozbudowuje. Specjalistyczne maszyny i pojazdy na ulicach miasta to właściwie codzienność. Wśród nich znajdują się także wywrotki, które gwarantują sprawny i komfortowy transport wielu materiałów o wysokim tonażu. Ze względu na rodzaj rozładunku, który zapewnia pojazd, wywrotki dzielimy na jednostronne, dwustronne oraz wywrotki trójstronne.

Najpopularniejszymi wywrotkami jednostronnymi są wywrotki tylnozsypowe, czyli takie w których ściana przednia oraz ściany boczne połączone są na stałe z niecką, natomiast ścianą otwieralną jest ściana boczna. Pojazdy tego typu gwarantują dobre dojście do wyładunku i sprawdzają się w transporcie ładunków ciężkich. Sprawdzą się na placach budowy, w kopalniach i kamieniołomach.

Dwustronne wywrotki mają na stałe wmontowane ściany przednią i tylną, otwieralne są natomiast ściany boczne. W zależności od masy całkowitej oraz ładowności wywrotku tego typu gwarantują wiele możliwości zastosowania.

Wynajem wywrotki Wrocław Trójstronne wywrotki umożliwiają wyładunek zarówno z tyłu, jaki i z obu boków. Tego typu wywrotki doskonale sprawdzają się w budownictwie, gdzie służą do przewozu takich materiałów budowlanych, jak piasek, kamienie, cegły czy gruz.

Nasza firma wśród wielu innych usług oferuje także wynajem wywrotki. Wrocław i okolice to teren naszego działania. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości. Oferowane przez nas wywrotki są regularnie serwisowane i poddawane przeglądom technicznym. Dzięki temu gwarantujemy, że każda wykonywana przez naszych Klientów praca przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Posiadamy bogatą wiedzę i cenne umiejętności, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jeśli poszukujesz firmy oferującej wynajem wywrotki koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. W celu poznania szczegółów naszej oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.


Wynajmij wywrotkę we Wrocławiu.
ul. Pszczelarska 35A
52-210 Wrocław
dolnośląskie, PolskaDlaczego my?

 • Świadczymy najwyższą jakość usług

  W trosce o satysfakcję naszych klientów, MARTRANS dba o to, aby świadczone przez nas usługi były zawsze najwyższej jakości.

 • Posiadamy bogate doświadczenie

  Dzięki wykonanym zleceniom i długoletniej współpracy z klientami oczekującymi najlepszych rezultatów, posiadamy bogatą wiedzę i cenne umiejętności.

 • Oferujemy to, co najlepsze

  Dysponujemy sprzętem i produktami najlepszej jakości. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

 • Jesteśmy profesjonalni

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, traktując go jak kogoś wyjątkowego. Możesz zatem spać spokojnie - Twoje zadowoloenie jest dla nas najważniejszym celem.

SZYBKI KONTAKT

Widzisz błąd na stronie?

Zgłoś go na adres kontakt@martrans-wroc.com.pl

Z góry dziękujemy za każdą uwagę i sugestię!

Tagi strony

wywrotki

wywrotki wrocław

wykopy wrocław

dostawa piasku

kruszywa

prace ziemne

wywrotki

wykopy

tłuczeń

kliniec

piasek

humus

wrocław

dolny śląsk


Copyright © 2012-2013 by MARTRANS.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: Mateusz Grzejek.
Kontakt z autorem: patrz dane kontaktowe.

W celu zgłoszenia problemu przejdź do tego formularza.

Słowa kluczowe: wywrotki, wywrotki wrocław, wykopy wrocław, dostawa piasku, kruszywa, prace ziemne, wywrotki, wykopy, tłuczeń, kliniec, piasek, humus, wrocław, dolny śląsk