MAR

TRANS

Wywrotki, wykopy, dostawa piasku i kruszyw, prace ziemne i transport - Wrocław i okolice

MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 1
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 2
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 3
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 4
MARTRANS - wykopy, prace ziemne, wrocław - zdjęcie 5

NASZA OFERTA

Nasza działalność skupia się na dostarczaniu naszym Klientom najwyższej jakości usług budowlanych.
Zajmujemy się pracami w zakresie wykopów, przewozu i sprzedaży materiałów budowlanych, prac wyburzeniowych oraz transportu.
Oprócz tego oferujemy sprzedaż kruszyw oraz usługi sprzętowe. Dysponujemy zarówno maszynami budowalnymi, jak i samochodami samowyładowczymi. Znaki rozpoznawcze oraz istotne atuty naszej firmy to konkurencyjna oferta cenowa oraz profesjonalna i błyskawiczna obsługa.

Zapoznaj się z naszą ofertą już dzisiaj!

Wynajem Koparki Wrocław

Wykonujemy wykopy liniowe i szerokoprzestrzenne na terenie Wrocławia oraz Dolnego Śląska. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, takim jak koparka kołowa Mecalac 12MXT, koparko-ładowarka Volvo BL71, czy koparka CAT M316D. Oferujemy także wynajem koparki. Wrocław i okolice. Naszym partnerom służymy wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac ziemnych.

O czym warto pamiętać podczas wykopów
 • Wykop, na dnie którego znajdują się gleby gliniaste, po roztopach lub większych deszczach napełnia się trudną do wypompowania, płytką warstwą wody. Można poradzić sobie z tym, wykopując wcześniej w narożniku prowizoryczną studzienkę deszczową i nadając dnu minimalny spadek, pozwalający spłynąć wodzie do studzienki.
 • Żeby ewentualne osuszanie wykopu trwało krócej, można spróbować zdjąć ostatnie warstwy ziemi łyżką bez zębów. Mniej bruzd na dnie wykopu, to szybsze osuszanie.
 • Przy głębokich wykopach należy unikać pionowych skarp. Dla własnego bezpieczeństwa, skarpy głębokich wykopów wykonywać należy pod kątem.


Wynajem koparki Wrocław

Wynajem koparki. Wrocław i okolice

Oferujemy wynajem koparek nie tylko w formule wypożyczenia sprzętu, ale także wraz z obsługą operatorską. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w realizacji zleceń na prace ziemne o rozmaitym charakterze. Wykonujemy m.in. wykopy fundamentowe, wykopy liniowe pod sieci (wod-kan, gazowe, teletechniczne), wykopy pod szamba, wykopy pod oczka i zbiorniki wodne, wykopy związane z kształtowaniem terenu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, sprawną realizację zleconych prac oraz konkurencyjne warunki cenowe. Dysponujemy zarówno koparkami gąsienicowymi jak i kołowymi, dostosowanymi do prac różnego typu. Zachęcamy do składania zapytań ofertowych. Na każde pytanie odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie realizacji wykopów we Wrocławiu – specyfika gruntów, warunków wodnych oraz występowania elementów infrastruktury podziemnej w stolicy Dolnego Śląska, nie jest dla nas z reguły zaskoczeniem. Dzięki temu realizujemy powierzone zadania skutecznie i w najkrótszym możliwym terminie. Wykopy Wrocław
Wynajmij koparkę we Wrocławiu.
ul. Pszczelarska 35A
52-210 Wrocław
dolnośląskie, PolskaDlaczego my?

 • Świadczymy najwyższą jakość usług

  W trosce o satysfakcję naszych klientów, MARTRANS dba o to, aby świadczone przez nas usługi były zawsze najwyższej jakości.

 • Posiadamy bogate doświadczenie

  Dzięki wykonanym zleceniom i długoletniej współpracy z klientami oczekującymi najlepszych rezultatów, posiadamy bogatą wiedzę i cenne umiejętności.

 • Oferujemy to, co najlepsze

  Dysponujemy sprzętem i produktami najlepszej jakości. Dzięki temu masz pewność, że nasza praca przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

 • Jesteśmy profesjonalni

  Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, traktując go jak kogoś wyjątkowego. Możesz zatem spać spokojnie - Twoje zadowoloenie jest dla nas najważniejszym celem.

SZYBKI KONTAKT

Widzisz błąd na stronie?

Zgłoś go na adres kontakt@martrans-wroc.com.pl

Z góry dziękujemy za każdą uwagę i sugestię!

Tagi strony

wywrotki

wywrotki wrocław

wykopy wrocław

dostawa piasku

kruszywa

prace ziemne

wywrotki

wykopy

tłuczeń

kliniec

piasek

humus

wrocław

dolny śląsk


Copyright © 2012-2013 by MARTRANS.

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie strony: Mateusz Grzejek.
Kontakt z autorem: patrz dane kontaktowe.

W celu zgłoszenia problemu przejdź do tego formularza.

Słowa kluczowe: wywrotki, wywrotki wrocław, wykopy wrocław, dostawa piasku, kruszywa, prace ziemne, wywrotki, wykopy, tłuczeń, kliniec, piasek, humus, wrocław, dolny śląsk